logo

Evli Sohbet Odaları


Evli kadınlarla sohbet etmek, yakışıklı evli erkeklerle tanışmak için mi buradasın? Burada olduğun için pişman olmayacaksın..

Yurdumuzdaki tüm Türk vatandaşların, evli olan çiftlerimizin internet ortamında karşılıklı olarak yaptıkları ve kurdukları diyaloglara genel anlamıyla evli sohbet adı verilmektedir. Bir sohbet türünün evli sohbet olabilmesi için mutlaka iki tarafında çift olarak evli chat yapma özelliğine sahip olmaları gerekmektedir. Evli sohbet geveze odalarına giriş yapabilmeniz için mutlaka 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Türkiye’den katılıyorsanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygunluk sağlamanız gerekiyor. Eğer yurt dışından giriş yapmışsanız tekrardan Türkiye’nin yasalarca belirttiği suçlara uyan davranışlar sergilemeniz yasaktır.

Evli Sohbet Nasıl Başlar?

dul sohbet Diğer sohbet muhabbet türlerinde olduğu gibi evli sohbeti başlatmak için de karşı tarafa bir merhaba, selam, nasılsınız gibi sorular yöneltebilirsiniz. Bu sorulara gelecek olan cevaplara nazaran kendiniz sohbeti istediğiniz her türlü konu için konular belirleyebilir ve bunun üzerinden sohbetler veya tartışma ortamları yaratabilirsiniz. Burada tamamen konuları kendiniz belirlersiniz ve karşıya tarafla yaptığımız sohbetler tamamen gizli olarak korunur. Herhangi bir üçüncü şahıs veya adminler gibi yöneticiler sizin konuşmalarınızı asla göremez veya izleyemezler.

Evlilerle Sohbet Etmek Zor Mu?

Her türlü zorlukların üstesinden gelmek istiyorsanız eğer küçük küçük ipuçları vermek için hazır bulunmaktayız! Deneyimli editör kadromuzla ve arkadaşlarımızla yaptığımız istişare ve istatistikler sonucu evlilerle sohbet etmenin zorluğu ve kolaylığının başa baş çıktığını söylemek isteriz :) Bunu nereden çıkarttığımızı soruyorsanız eğer, yaklaşık 300 tane çiftemize anket yaptık ve her birisi %50’si evet %50’si ise hayır kolay yanıtını vermiştir..

Evli Çift Sohbet Sistemi Üyelik Gerektirir Mi?

Evli çiftler sohbet ederken herhangi bir üyelik istemiyoruz fakat girişte belirlemiş olduğumuz kurallara uyma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu kurallara uyumadığınız taktirde çeşitli engellemeler veya kalıcı olarak yaptırımlar uygulayabiliriz. Bu yaptırımlara maruz kalmamak için lütfen sizde giriş yaptıktan sonra eğer ki sürekli gelmek istiyorsanız kısa bir vakit ayırarak nick'inizin kayıt edilmesine vesile olun. Nick kaydı, sitemize üye olmak anlamı taşımaz. Sadece siteye giriş yaptıktan sonra şifre belirlenir ve bu şifreyi panele girmenizi isteriz. Buradaki asıl amacımız, şifrenizi bilmeyenler sizin adınıza herhangi bir sohbette bulunamazlar.

evli sohbet geveze evli sohbet twitter evli sohbet net evli sohbet sitesi evli sohbet client evli sohbet kanalı evli sohbet bizim mekan evli sohbet zurna evli sohbe tam sohbet evli sohbet kolay

Diğer Sayfalar :

BAŞA-DÖN